Aannemers - Verbouwingswerken in Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (931)
Brussel (768)
Henegouwen (590)
Limburg (326)
Luik (483)
Luxemburg (157)
Namen (251)
Oost-Vlaanderen (819)
Vlaams-Brabant (515)
Waals-Brabant (259)
West-Vlaanderen (657)


 

Aannemers - Verbouwingswerken in Antwerpen (regio Antwerpen)



pagina: | 1 | 2 |


BN Renovatie
Lange Elzenstraat 107
2018 Antwerpen

T: 03 - 2946533

E: najih.b@hotmail.com
W: http://www.bnrenovatie.be/

A.C.R.V. BVBA
Van Stralenstraat 76
2060 Antwerpen

T: 03 - 2312065
F: 03 - 2312065

E: acrv-rob@hotmail.com

A.K.W. Algemene Karweiwerken
Edisonlaan 13
2030 Antwerpen

M: 0479 - 555553

E: ben-rutten1@pandora.be

ABM BVBA
Maasstraat 38b
2060 Antwerpen

T: 03 - 6460170
M: 0496 - 127972
F: 03 - 2133690

E: info@abmbouw.be

AD Projects BVBA
Sint-Aldegondiskaai 50a
2000 Antwerpen

T: 03 - 4571635
M: 0475 - 878093
F: 03 - 4598375

E: aerts.gunter@telenet.be

Albo NV
Vosseschijnstraat Kaai 140
2030 Antwerpen

T: 03 - 6442530
F: 03 - 6447330

E: albo@skynet.be

Amazing Renovations
Lange Noordstraat 9
2000 Antwerpen

M: 0485 - 251976

E: amazing.renovations@skynet.be

Asayan BVBA
Carnotstraat 27
2060 Antwerpen

T: 03 - 2338144

E: asayan@kriyan.be

AZ Renovartis BVBA
Cornelius Broeckxstraat 27
2030 Antwerpen

T: 03 - 4640969
M: 0498 - 531317
F: 03 - 4640979

E: az.renovartis@skynet.be

B-Build
Trapstraat 34
2060 Antwerpen

M: 0495 - 489462

E: info@b-build.be

B.G.R. BVBA
Kersbeekstraat 21
2060 Antwerpen

T: 03 - 2367970
F: 03 - 2360007

E: info@bgr.be

Bey EBVBA
Heer Van Bergenstraat 6
2050 Antwerpen

M: 0474 - 778786

E: bey@telenet.be

Boddaert Robert
Ekerseveldslagstraat 11
2030 Antwerpen

M: 0475 - 591936

E: boddaert59@telenet.be

Brabo NV
Vlaamsekaai 90
2000 Antwerpen

T: 03 - 2478902
F: 03 - 2478989

E: info@braboimmo.be

Brabo Technics
Vlaamsekaai 89
2000 Antwerpen

T: 03 - 2478902
F: 03 - 2478989

E: info@braboimmo.be

Brebuild NV
Schouwkensstraat 10
2030 Antwerpen

T: 03 - 5690300
F: 03 - 5690505

E: infobrebuild@brebuild.be

Carro-Nova BVBA
Sint-Bernardse Steenweg 218-220
2020 Antwerpen

T: 03 - 8272739
M: 0474 - 639922
F: 03 - 2886765

E: carro-nova@skynet.be

Cosimo BVBA
Moonsstraat 33
2018 Antwerpen

T: 03 - 2487505
M: 0485 - 869680
F: 03 - 2169832

E: info-cosimo@skynet.be

Crea Decor BVBA
Plantin en Moretuslei 59
2018 Antwerpen

T: 03 - 2252499
F: 03 - 2252499

E: luks2004@skynet.be

Dedal Works
Leguit 23
2000 Antwerpen

M: 0486 - 535772

E: gertrenova@yahoo.com

Dimax
Aalmoezenierstraat 53
2000 Antwerpen

T: 03 - 2332250

E: dimax@telenet.be

Emil Algemene Renovatiewerken
Brialmontlei 68
2018 Antwerpen

T: 03 - 6085668
M: 0484 - 838625

E: emilrenovatie@gmail.com

ESA International BVBA
Camille Huysmanslaan 27
2020 Antwerpen

T: 03 - 2482970
M: 0486 - 767839
F: 03 - 2482971

E: esa.international@skynet.be

Evko
Pothoekstraat 4
2060 Antwerpen

T: 03 - 2722159
M: 0487 - 597780

E: evko@skynet.be

Goeman Renovatie Antwerp
Viaduct Dam 104
2060 Antwerpen

M: 0473 - 400194

E: goeman.j@telenet.be

Janssen Dirk
Tolstraat 45a
2000 Antwerpen

M: 0478 - 550648

E: renovatiewerken.janssen@telenet.be

M&N Renovatiewerken VOF
Sint-Jansplein 32
2060 Antwerpen

M: 0496 - 910049

E: norbert.przywara1@telenet.be

Macro Decor NV
Brialmontlei 4
2018 Antwerpen

M: 0494 - 463378

E: macrodecor@skynet.be

Merson Construct CVBA
Brooklynstraat 13
2030 Antwerpen

M: 0495 - 573776

E: merson2@msn.com

Opus 3 Renovatieprojecten BVBA
Van Schoonbekestraat 61
2018 Antwerpen

M: 0475 - 412342

E: info@opus3.be

Q-BA BVBA
Boomsesteenweg 486
2020 Antwerpen

T: 03 - 8258232
M: 0498 - 515030

E: info@capitolkeukens.be

Rebox BVBA
Van Luppenstraat 44
2018 Antwerpen

T: 03 - 2262126
F: 03 - 2262755

E: rebox@skynet.be

Themaco BVBA
Brialmontlei 4
2018 Antwerpen

M: 0474 - 319977

E: themaco@skynet.be

Top Euro Technology BVBA
Kronenburgstraat 38
2000 Antwerpen

T: 03 - 2370751
M: 0485 - 649705
F: 03 - 2370751

E: gbishwokarma@hotmail.com

Ulvenhout
Korte Leemstraat 42
2018 Antwerpen

M: 0477 - 526647

E: info@ulvenhout.be

Willy Beunis & Zoon BVBA
Steenovenstraat 26
2040 Antwerpen

T: 03 - 5680561
M: 0486 - 274686

E: willy.beunis@skynet.be

A.B.J. Ramen en Deuren
Antoon van Dyckstraat 25
2018 Antwerpen

M: 0473 - 860716

Aakom BVBA
Lange Winkelhaakstraat 50
2060 Antwerpen

T: 014 - 543047
M: 0495 - 653125
F: 014 - 543047

Abeb
Frankrijklei 38
2000 Antwerpen

T: 03 - 2139191
F: 03 - 2139188

Alena
Hardenvoort 20
2060 Antwerpen

M: 0497 - 467028

Animmo Renovatie BVBA
Tabakvest 53
2000 Antwerpen

T: 03 - 2010011
F: 03 - 2010010

B.S.V. BVBA
Dolfijnstraat 81
2018 Antwerpen

T: 03 - 2925880
F: 03 - 2725880

De Grave Partners BVBA
Haringrodestraat 105
2018 Antwerpen

T: 03 - 2307930
F: 03 - 2560027

pagina: | 1 | 2 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?