Aannemers - Verbouwingswerken in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (931)
Brussel (768)
Henegouwen (590)
Limburg (326)
Luik (483)
Luxemburg (157)
Namen (251)
Oost-Vlaanderen (819)
Vlaams-Brabant (515)
Waals-Brabant (259)
West-Vlaanderen (657)


 

Aannemers - Verbouwingswerken in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


Ronsijn Tim
Eikerlandstraat 62
2870 Puurs

M: 0473 - 732039

E: tim.ronsijn@skynet.be

Roovers Stephan
Bisschopslaan 19
2340 Beerse

M: 0494 - 745278

E: stephan.roovers@telenet.be

Rubo BVBA
Eigenaarsstraat 58
2350 Vosselaar

M: 0485 - 137581

E: rubo.jacobs@hotmail.com

S.T. Bouw BVBA
Hazegewoud 24
2370 Arendonk

T: 014 - 713883
M: 0476 - 419522
F: 014 - 713883

E: s.t.bouw@telenet.be

Saeys Company BVBA
Goudbloemlaan 10
2970 Schilde

T: 03 - 3830105
M: 0474 - 983910
F: 03 - 3830105

E: p.s.c@pandora.be

Samco Projects
De Bergen 54
2240 Zandhoven

T: 03 - 8081718

E: sam.verhoeft@gmail.com

Sani-Reno BVBA
Bloemenhof 3
2500 Lier

T: 03 - 4808097
F: 03 - 4807458

E: info@sani-reno.be

Sani-Serge BVBA
Duffelsesteenweg 235
2550 Kontich

T: 03 - 4584699
M: 0476 - 346253
F: 03 - 4584699

E: sani.serge@telenet.be

Sanipat
Mostvenlaan 11
2960 Brecht

M: 0477 - 864522

E: saspat@yahoo.com

Schetz Jurgen
Leopoldstraat 28
2550 Kontich

M: 0476 - 410610

E: jurgen.schetz@pandora.be

Schoovaerts BVBA
Peulisstraat 35
2580 Putte

T: 015 - 756176
M: 0475 - 267896
F: 015 - 755168

E: info@schoovaerts.be

Segers Eddy
Akkerbouwstraat 24-28
2170 Merksem

T: 03 - 3859179
M: 0475 - 792853
F: 03 - 3859183

E: info@eddy-segers.be

Smits-Kerstens CVBA
August Dierckxlaan 53
2970 Schilde

T: 03 - 3538895
M: 0476 - 719702

E: smits.kerstens@skynet.be

Someko BVBA
Isabellalei 30
2180 Ekeren

T: 03 - 2905550
M: 0486 - 840340
F: 03 - 2905550

E: info@someko.be

Space Design Group
Ruiterslaan 1
2110 Wijnegem

T: 03 - 3267022
M: 0487 - 735775

E: vdbkurt@skynet.be

Spega BVBA
Tilburgbaan 86
2960 Brecht

T: 03 - 6361165
F: 03 - 6363989

E: info@spega.be

Stausens en Zonen BVBA
De Paepestraat 49
2200 Herentals

T: 014 - 213857
F: 014 - 213857

E: stausens.en.zonen@telenet.be

Sterbo BVBA
Oude Goorstraat 5
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3094383
M: 0475 - 378924
F: 03 - 3094383

E: sterbo@telenet.be

Sterckx BVBA
Lintsesteenweg 15
2550 Kontich

T: 03 - 4751230
M: 0495 - 216914
F: 03 - 4751230

E: carl_sterckx@telenet.be

Stivvi Service
Bareelstraat 28
2580 Beerzel

M: 0496 - 269143

E: stivviservice@telenet.be

Sublo CVBA
Smederijstraat 4
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 6331764
F: 03 - 6332047

E: sublo1@telenet.be

Super Clean BVBA
Zelestraat 96
2800 Mechelen

T: 015 - 430184
M: 0473 - 137572
F: 015 - 430184

E: super.clean@live.be

T&R project BVBA
Nieuwstraat 26-28
2200 Herentals

T: 014 - 860255
M: 0498 - 816235
F: 014 - 860254

E: keersmaekers.tommy@skynet.be

Tadek
Rietschoorvelden 56
2170 Merksem

T: 03 - 2482963
M: 0496 - 453748
F: 03 - 2482963

E: tadek@skynet.be

Thaens Paul Bouwwerken BVBA
Den Heuvel 22
2970 Schilde

T: 03 - 3843707
M: 0494 - 914845
F: 03 - 3118330

E: paulthaens@hotmail.com

Themaco BVBA
Brialmontlei 4
2018 Antwerpen

M: 0474 - 319977

E: themaco@skynet.be

Theuns G & Zn NV
Statiestraat 99
2920 Kalmthout

T: 03 - 6665725
F: 03 - 6663568

E: geert@ayka.be

Theuns W
Nijverheidslei 76
2180 Ekeren

M: 0476 - 779853

E: theunswalter@telenet.be

Thys Leo
Ambachtenstraat 9
2260 Westerlo

T: 014 - 549073
M: 0475 - 467846
F: 014 - 549020

E: leo@leothys.be

Thyssens Projects
Tilburgbaan 86
2960 Brecht

T: 03 - 6361165
F: 03 - 6363989

E: thyssens.projects@scarlet.be

Timmerman Laminaat
Hoogstraat 57
2800 Mechelen

T: 015 - 339060
M: 0485 - 987480
F: 015 - 339060

E: domino2006@telenet.be

Tom De Bouwer BVBA
Struisbeeklaan 3
2610 Wilrijk

M: 0494 - 248079

E: tomdebouwer@skynet.be

Tomic Budimir
Antwerpsesteenweg 319
2950 Kapellen

T: 03 - 3264692
M: 0486 - 714884

E: tomic@telenet.be

Top Construct BVBA
Mechelsesteenweg 209
2830 Willebroek

T: 03 - 8861419
M: 0477 - 201289
F: 03 - 8861419

E: a_b_chris@skynet.be

Top Euro Technology BVBA
Kronenburgstraat 38
2000 Antwerpen

T: 03 - 2370751
M: 0485 - 649705
F: 03 - 2370751

E: gbishwokarma@hotmail.com

Total Projects
Vuurkruisenlaan 9
2640 Mortsel

T: 03 - 2977685
M: 0497 - 494556
F: 03 - 2977691

E: totalprojects@telenet.be

Trideco BVBA
Geerdegemvaart 81
2800 Mechelen

T: 015 - 419368
M: 0475 - 784056

E: trideco@telenet.be

Turnhouts Bouwbedrijf BVBA
Kerkstraat 150
2460 Tielen

T: 014 - 555549
F: 014 - 556230

E: turnhouts.bouwbedrijf@skynet.be

Ulvenhout
Korte Leemstraat 42
2018 Antwerpen

M: 0477 - 526647

E: info@ulvenhout.be

Up Construct BVBA
Roerdomplei 16
2950 Kapellen

T: 03 - 6651112
F: 03 - 6651601

E: up-construct@pandora.be

V.A.C. Algemene Bouwonderneming
Gildelaan 20
2200 Herentals

T: 014 - 235929
F: 014 - 233919

E: vac.bouw@skynet.be

Vak & Cie
Oppuurseweg 49
2890 Lippelo

T: 052 - 330020
F: 052 - 330020

E: grees.vermeren@telenet.be

Valkenborg-Backes
Putsesteenweg 15
2920 Kalmthout

M: 0477 - 511741

E: valkenborgbackes@msn.com

Vamico NV
Visbeekstraat 7
2300 Turnhout

T: 014 - 426801
F: 014 - 424267

E: info@vamico.be

Van Beurden John
Den Tobberd 22
2370 Arendonk

M: 0495 - 332183

E: john.van.beurden@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?