Aannemers - Verbouwingswerken in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (931)
Brussel (768)
Henegouwen (590)
Limburg (326)
Luik (483)
Luxemburg (157)
Namen (251)
Oost-Vlaanderen (819)
Vlaams-Brabant (515)
Waals-Brabant (259)
West-Vlaanderen (657)


 

Aannemers - Verbouwingswerken in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


Gyselinck P
Kattenhoflaan 29a
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 2946320
M: 0473 - 801414
F: 03 - 2946320

E: patrick9@telenet.be

Haaren BVBA
Heidehoeven 19
2980 Halle

T: 03 - 3853418
M: 0476 - 484752
F: 03 - 3853418

E: bouwbedrijf_haaren@pandora.be

Haest Geert
Achterbrug 22
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6695133
M: 0474 - 977154
F: 03 - 6695133

E: geert.haest@skynet.be

Haest M
Monseigneur Jansenstraat 11
2328 Meerle

T: 03 - 3150537

E: cel.haest@pandora.be

Har Deco
Elshage 4
2850 Boom

M: 0475 - 722659

E: har.deco@telenet.be

Hauben Interieur
Fortuinstraat 62
2800 Mechelen

M: 0473 - 898007

E: haubeninterieur@yahoo.com

Haubo BVBA
Schoorstraat 14
2811 Hombeek

T: 015 - 714021
M: 0475 - 459492
F: 015 - 715479

E: bvbahaubo@gmail.com

Hb & Co
Bredabaan 449
2170 Merksem

T: 03 - 2885148
M: 0496 - 726412

E: hubert.bourdiaudhy@telenet.be

Heijmans-Re
Steenwinkelstraat 640
2627 Schelle

T: 03 - 2396661

E: heijmans-re@heijmans.be

Hendrickx G
Boeimeerstraat 54
2820 Bonheiden

T: 015 - 517033
M: 0495 - 888821
F: 015 - 520067

E: georges.hendrickx@telenet.be

Herremans Yanou
Tolhuisstraat 5
2627 Schelle

M: 0475 - 651259

E: yanou@telenet.be

Heuva BVBA
Kloosterstraat 29
2275 Gierle

T: 014 - 480172
F: 014 - 842194

E: heuva@telenet.be

Hewibo BVBA
Kapellekensdreef 61
2400 Mol

M: 0473 - 715681

E: info@hewibo.be

HGG Bouw en Renovatie BVBA
Vinkenpad 5
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 4843553
M: 0495 - 251219
F: 03 - 4843553

E: hgg@skynet.be

Hoes Rob
Kerkhofstraat 18
2840 Rumst

M: 0496 - 460804

E: rob.hoes@pandora.be

Huybrechts
Wilgenlaan 12
2940 Hoevenen

T: 03 - 2904778
M: 0486 - 484959

E: huybrechts_ivan@hotmail.com

Huysmans BVBA
Voortbeemden 5
2400 Mol

T: 014 - 312653
M: 0475 - 440832
F: 014 - 321376

E: info@huysmans-wilco.be

ID-Nova BVBA
Van Praetlei 171
2170 Merksem

T: 03 - 2925880
F: 03 - 2725880

E: info@id-nova.be

Idee Montage
Schildesteenweg 57
2520 Oelegem

T: 03 - 2972671
M: 0498 - 599714
F: 03 - 2972671

E: ideemontage@gmail.com

Illico Mechelen/Tover-Staff BVBA
Groenstraat 68
2800 Mechelen

T: 015 - 635877
M: 0478 - 382364
F: 015 - 635899

E: mark.swaelen@illicoverbouwingen.be

Inter-Bouw BVBA
Plasstraat 52
2820 Rijmenam

T: 015 - 339056
M: 0476 - 306950
F: 015 - 339056

E: inter-bouw@telenet.be

Interieurateljee Theys-Voet M
Aarschotsesteenweg 191
2230 Herselt

T: 016 - 698904
F: 016 - 696354

E: interieurateljeevoetm@skynet.be

Interior BVBA
Steenovensstraat 26
2340 Beerse

T: 014 - 616213
M: 0477 - 454580

E: interior@telenet.be

J.V. Construct
Tolbroek 24
2560 Bevel

T: 03 - 4110009
M: 0486 - 401007

E: jan.verstreepen@telenet.be

Jama Pool BVBA
Antwerpsedreef 101
2980 Zoersel

T: 03 - 3842511
M: 0475 - 449447
F: 03 - 3830803

E: info@jamapool.be

Janssen Dirk
Tolstraat 45a
2000 Antwerpen

M: 0478 - 550648

E: renovatiewerken.janssen@telenet.be

Janssen en Zoon BVBA
Lange Schipstraat 20
2800 Mechelen

M: 0474 - 884950

E: janssen_en_zoon@hotmail.com

Janssens J
Jozef Verbovenlei 127
2100 Deurne

M: 0497 - 504149

E: johan.janssens12@pandora.be

Jartic
Kalmthoutse Steenweg 158
2990 Wuustwezel

M: 0478 - 253451

E: fb528744@skynet.be

Jebo Bouwwerken
Hoogeind 109a
2321 Meer

M: 0479 - 464553

E: info@jebo-bouwwerken.be

JG Construct BVBA
Doolstraat 12
2275 Gierle

M: 0476 - 307840

E: info@jgconstruct.be

Joba Bouw BVBA
Sluis 271a
2400 Mol

T: 014 - 374119
M: 0495 - 232004
F: 014 - 704572

E: bart.vangeel@skynet.be

Jonckers Toine BVBA
Turnhoutseweg 105
2381 Weelde

T: 014 - 657442
F: 014 - 656236

E: jonkers.toine.bvba@telenet.be

JVO Renovatie EBVBA
Goormansstraat 22
2242 Pulderbos

M: 0494 - 431157

E: info@jvo-renovatie.be

Kareno BVBA
Gooreind 98a
2440 Geel

M: 0473 - 470095

E: kareno@skynet.be

Kem Aannemingen BVBA
Schorsemolenstraat 53
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 554029
M: 0475 - 927431
F: 015 - 554685

E: kem@pandora.be

Kembore Kempische Bouw & Renovatie
Cambeenlei 14
2960 Brecht

T: 03 - 2954364
F: 03 - 2954364

E: kembore@telenet.be

Kempisch Bouwbedrijf BVBA
Duiventorenstraat 6
2910 Essen

T: 03 - 3536118
F: 03 - 3532425

E: kbb@skynet.be

Kerstens Bouwonderneming BVBA
Prinsenpad 85
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3147934
F: 03 - 3145057

E: kerstens.bvba@telenet.be

Kokken Renovaties
Stenenmolenstraat 30
2800 Mechelen

M: 0486 - 511304

E: sven.kokken@skynet.be

Kovo Construct BVBA
Handelsstraat 36
2910 Essen

M: 0478 - 746944

E: koningsgert@hotmail.com

Kris Van Looveren BVBA
Bleken 14
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6695637
M: 0479 - 809645
F: 03 - 2725815

E: krisvanlooveren@pandora.be

Kuub NV
Toekomstlaan 16L
2900 Schoten

M: 0494 - 463378

E: kuub3@skynet.be

Laurijssen A BVBA
Lodewijk De Konincklaan 286
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3140910
F: 03 - 3140910

E: a.laurijssen@pandora.be

Le Bruyn M BVBA
Boomsesteenweg 592
2610 Wilrijk

T: 03 - 8663994
M: 0477 - 339015
F: 03 - 8663994

E: le.bruyn.bvba@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?