Aannemers - Verbouwingswerken in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (931)
Brussel (768)
Henegouwen (590)
Limburg (326)
Luik (483)
Luxemburg (157)
Namen (251)
Oost-Vlaanderen (819)
Vlaams-Brabant (515)
Waals-Brabant (259)
West-Vlaanderen (657)


 

Aannemers - Verbouwingswerken in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


Leukemans Bouwonderneming NV
Koningin Astridlaan 25
2800 Mechelen

T: 015 - 262098
M: 0495 - 109685
F: 015 - 262102

E: vlc@pandora.be

Leysen W BVBA
Smissestraat 24
2450 Meerhout

T: 014 - 302284
M: 0475 - 633975
F: 014 - 303970

E: leysen.walter@skynet.be

Leyssens-Bistiaux bvba
Kerkeblokken 30
2560 Nijlen

T: 03 - 6635366
M: 0494 - 896470
F: 03 - 6635363

E: tom_leussens@skynet.be

Libo BVBA
Grensstraat 51
2950 Kapellen

T: 03 - 6054758
F: 03 - 6054759

E: libo1@telenet.be

Life Bouw BVBA
Lakstraat 77
2431 Veerle

T: 014 - 841225
M: 0495 - 545975
F: 014 - 302696

E: info@lifebouw.be

Lion renovatie
Canadezenlaan 69
2920 Kalmthout

T: 03 - 3447464
M: 0476 - 606125

E: timlion77@gmail.com

Lomak & Co
Campinaweg 19a
2960 Brecht

T: 03 - 2953737
M: 0495 - 421708
F: 03 - 2975783

E: jhauman@telenet.be

Luvade BVBA
Beekboshoek 153
2550 Waarloos

T: 015 - 347891
M: 0475 - 815738
F: 015 - 339691

E: luvade@pandora.be

M&N Renovatiewerken VOF
Sint-Jansplein 32
2060 Antwerpen

M: 0496 - 910049

E: norbert.przywara1@telenet.be

M.C. Construct BVBA
Wijnegemsteenweg 55
2970 's Gravenwezel

T: 03 - 6856159
F: 03 - 6856175

E: bouwen@mcconstruct.be

Macro Decor NV
Brialmontlei 4
2018 Antwerpen

M: 0494 - 463378

E: macrodecor@skynet.be

Maes-Mans BVBA
Goorbaan 43
2230 Herselt

T: 014 - 546245
F: 014 - 541714

E: maes-mans@pandora.be

Makrybo BVBA
Molenbergstraat 101
2840 Rumst

T: 03 - 4587983
M: 0475 - 653764

E: makrybo@telenet.be

Matheeussen BVBA
Bredabaan 93b
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6698472
F: 03 - 6699342

E: matheeussen.bvba@pandora.be

Mattheessens BVBA
Theo Verellenlaan 49
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6519409
F: 03 - 6517240

E: info@mattheessens.be

Mdn Reno-Max BVBA
August Van de Wielelei 292
2100 Deurne

T: 03 - 2267425
M: 0486 - 663463

E: majkel@skynet.be

Mepp BVBA
Winkel 47
2300 Turnhout

T: 014 - 439433
M: 0478 - 494601
F: 014 - 439433

E: mepp@skynet.be

Merson Construct CVBA
Brooklynstraat 13
2030 Antwerpen

M: 0495 - 573776

E: merson2@msn.com

Mertens Achiel BVBA
Meirhoevendreef 18
2280 Grobbendonk

T: 014 - 515009
F: 014 - 501350

E: mertensa.bvba@skynet.be

Mertens Jimmy
Leemstraat 33
2340 Beerse

M: 0498 - 113376

E: jimmy.mertens1@telenet.be

Meva
Vissersstraat 51
2840 Rumst

M: 0476 - 318815

E: meva_bouw@skynet.be

MH Invest BVBA
Pieter Pauwel Rubenslaan 14
2840 Reet

M: 0474 - 292008

E: hiel@telenet.be

Michiels Geert Bouwwerken BVBA
Varenwinkel 8
2230 Herselt

T: 014 - 540070
M: 0495 - 252224
F: 014 - 540072

E: bouwwerken.michiels.geert@skynet.be

Michielsen Jan
Ranstsebinnenweg 26
2520 Emblem

M: 0479 - 315904

E: janmichielsen@skynet.be

Mijland Cornelis
Eykantpad 15
2381 Weelde

T: 014 - 725547

E: hcmbouw@live.be

Mikado
Berkenrodelei 18
2660 Hoboken

T: 03 - 2268438
M: 0486 - 521887
F: 03 - 2268438

E: guy.van.pelt@pandora.be

Mike Robberechts BVBA
Holleweg 102
2950 Kapellen

M: 0474 - 459510

E: mike.robberechts@telenet.be

Minka
Vinkenpad 62
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3142245
M: 0472 - 557566
F: 03 - 3142245

E: luc.uydens@pandora.be

Mon-Struks BVBA
Herentalsebaan 127
2100 Deurne

T: 03 - 2909419
M: 0475 - 768660

E: mon-struks@skynet.be

Mondelaers BVBA
Kruiskenslei 65
2850 Boom

T: 03 - 8895980
M: 0475 - 487717
F: 03 - 8994406

E: mampaey@mondelaers-bouw.be

Mous K
Roosendaalsebaan 122
2920 Kalmthout

T: 03 - 6661668
F: 03 - 6661668

E: koenmous@telenet.be

Moyson Michel
Lintsesteenweg 213
2540 Hove

T: 03 - 4546479

E: michel.moyson@skynet.be

Muyllaert Bob
Jozef Ickxstraat 82
2180 Ekeren

M: 0496 - 178594

E: bobenliesbet@scarlet.be

N.A.S. Construction BVBA
IJzerenveld 144
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 480274
F: 015 - 553358

E: nasilhan@skynet.be

Nauwelaers Rudy Restauratiewerken VOF
Olenseweg 284
2260 Westerlo

T: 014 - 265375
M: 0494 - 283803
F: 014 - 265375

E: rudolfnauwelaers@telenet.be

New-Fantastika BVBA
Ter Heydelaan 28-30
2100 Deurne

T: 03 - 3256194
F: 03 - 3262328

E: info@fantastika.be

Nico Huysmans BVBA
Bosstraat 3
2040 Berendrecht

M: 0474 - 900509
F: 03 - 2983746

E: nico.huysmans@gmail.com

Nijlense Bouwwerken BVBA
Breugelhoevestraat 21
2560 Nijlen

T: 03 - 4817572
F: 03 - 4112439

E: nijlense.bouw@skynet.be

Niro-Projects
Mertensstraat 1
2950 Kapellen

M: 0478 - 419220

E: verboven.koen@niro-projects.be

Noordbouw NV
Geelseweg 21
2200 Herentals

T: 014 - 214746
F: 014 - 214187

E: info@noordbouw.be

Nį1 Renovatie BVBA
Anjelierstraat 27
2600 Berchem

M: 0484 - 914804

E: n1renovatie@hotmail.com

Ooms P
Weeldestraat 147
2381 Weelde

T: 014 - 659885
M: 0495 - 539173

E: patrick.ooms6@telenet.be

Opus 3 Renovatieprojecten BVBA
Van Schoonbekestraat 61
2018 Antwerpen

M: 0475 - 412342

E: info@opus3.be

P & G BVBA
Goorlei 23
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 253695
M: 0477 - 348510
F: 015 - 253695

E: bvba_p_g@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?